Rejony działania pracowników socjalnych

Ulica

Imię i nazwisko prac. socjalnego

Pokój nr.

1 Maja

Maria Figat

10

11 Listopada 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 36,52, 54, 56

Małgorzata Wiśniewska

3

11 Listopada 2, 5, 7, 9, 38, 40

Kinga Damętko

6

11 Listopada 42, 44, 46

Jadwiga Smyk

10

3 Maja

Barbara Godleś

8

3 Maja, Komunalne –  MONAR

Mariusz Duszyński

14

Bankowa

Marzena Karpińska

12

Baśniowa

Anna Godleś

8

Białostocka

Katarzyna Woźniak

10

Bławatkowa

Monika Beresińska

15

Bohaterów AK

Sylwia Kaźmierczak

3

Bojowników o Wol. i Dem.

Sylwia Kaźmierczak

3

Browarna

Katarzyna Woźniak

10

Brzozowa

Maria Figat

10

Bursztynowa

Anna Godleś

8

Chabrowa

Monika Beresińska

15

Chmielna

Katarzyna Woźniak

10

Cicha

Anna Godleś

8

Daszyńskiego

Katarzyna Woźniak

10

Deskurów

Elżbieta Liwska

3

Drogoszewo

Kinga Damętko

6

Drogoszewo – ul. Powstańców

Maria Figat

10

Dworcowa

Joanna Wiaterska

3

Fidest

Alicja Chrupek

6

Geodetów 52a – 66 i domy prywatne

Jadwiga Smyk

10

Geodetów 68, 70, 72, 74, 76

Sławomir Kowalski

15

Gulczewo

Marzena Karpińska

12

I AWP

Marta Ciok

12

Jasna

Małgorzata Wiśniewska

3

Jordanowska

Katarzyna Woźniak

10

Kamieńczyk

Marta Ciok

12

KEN – Szpital

Sylwia Kaźmierczak

3

Klonowa

Sylwia Kaźmierczak

3

Kochanowskiego

Anna Godleś

8

Kolonijna

Małgorzata Wiśniewska

3

Kolorowa

Anna Godleś

8

Kopernika

Sławomir Kowalski

15

Korczaka

Kinga  Damętko

6

Kościelna

Katarzyna Woźniak

10

Kościuszki

Jadwiga Smyk

10

Kowalskiego

Marzena Karpińska

12

Krasickiego

Sławomir Kowalski

15

Kręgi Nowe

Katarzyna Woźniak

10

Kwiatowa

Sylwia Kaźmierczak

3

Latoszek

Małgorzata Wiśniewska

3

Leszczydół Działki

Joanna Wiaterska

3

Leszczydół Nowiny

Aneta Zyśk

14

Leszczydół Podwielątki

Joanna Wiaterska

3

Leszczydół Pustki

Joanna Wiaterska

3

Leszczydół  Stary

Monika Beresińska

15

Leszczynowa

Elżbieta Liwska

3

Leśna

Joanna Wiaterska

3

Loretto

Marta Ciok

12

Lucynów

Sławomir Kowalski

15

Łabędzia

Katarzyna Woźniak

10

Łączna 24

Katarzyna Woźniak

10

Łączna 30 i domy prywatne

Jadwiga Smyk

10

Łosinno

Joanna Wiaterska

3

Matejki

Maria Figat

10

Mazowiecka, Modrzewiowa

Sylwia Kaźmierczak

3

Meliorantów

Kinga Damętko

6

Miodowa

Anna Godleś

8

Modra

Monika Beresińaka

15

Moniuszki

Barbara Godleś

8

Monte Casino

Anna Godleś

8

Na Skarpie

Katarzyna Woźniak

10

Nadgórze

Elżbieta Liwska

3

Natalin

Sylwia Kaźmierczak

3

Obwodowa

Sylwia Każmierczak

3

Okrzei 81

Monika Beresińska

15

Okrzei cała bez 81

Mariusz Duszyński

14

Olszanka

Monika Beresińska

15

Osiedle Matejki, Obwodowa

Maria Figat

10

Osiedle Młodych

Anna Godleś

8

Osiedle Zapole (bez Korczaka i Polnej)

Anna Godleś

8

Osiedlowa, Osiedle Bajkowa

Monika Beresińska

15

Paderewskiego 

Katarzyna Woźniak

10

Pałacowa

Barbara Godleś

8

Partyzantów

Katarzyna Woźniak

10

Plażowa, Pl. Matejki

Sylwia Kaźmierczak

3

Polna

Kinga Damętko

6

Prosta (bez 9 i 16)

Barbara Godleś

8

Prosta 16

Prosta 9

Joanna Wiaterska

Kinga Damętko

3

6

Przechodnia

Katarzyna Woźniak

10

Przelotowa

Małgorzata Wiśniewska

3

Przemysłowa

Elżbieta Liwska

3

Puławskiego

Sławomir Kowalski

15

Pułtuska 135 – 155

Aneta Zyśk

14

Pułtuska 23 -29 + domy prywatne

Marzena Karpińska

12

Puste Łąki

Marta Ciok

12

Robotnicza

Elżbieta Liwska

3

Ruczajowa

Monika Beresińska

15

Rybienko Leśne i Łochowskie

Marta Ciok

12

Rybienko Nowe

Anna Godleś

8

Rybienko Nowe

Anna Godleś

8

Rybienko Stare

Maria Figat

10

Rybienko Stare

Maria Figat

10

Rybno

Aneta Zyśk

14

Rybno

Aneta Zyśk

14

Serocka 1 A

Kinga Damętko

6

Serocka 1 B

Mariusz Duszyński

14

Serocka cała oprócz 1A i 1B

Marzena Karpińska

12

Sienkiewicza

Katarzyna Woźniak

10

Sikorskiego cała

Elżbieta Liwska

3

Sitno

Sylwia Kaźmierczak

3

Skuszew 

Mariusz Duszyński

14

Sosnowa

Elżbieta Liwska

3

Sowińskiego 26, 28a, 30

Elżbieta Liwska

3

Sowińskiego 26, 28a, 30, 81, 83 + domy prywatne

Sylwia Każmierczak

3

Sowińskiego 28b,

Marzena Karpińska

12

Sowińskiego 32

Kinga Damętko

6

Sowińskiego 34, 36, 40, 42, 44, 46, 43, 45, 47, 49, 53 

Henryka Chrupek

6

Sowińskiego 39,41

Marta Ciok

12

Sowińskiego 51

Aneta Zyśk, Mariusz Duszyński

14

Spokojna

Katarzyna Woźniak

10

Stawowa

Katarzyna Woźniak

10

Strażacka

Małgorzata Wiśniewska

3

Strumykowa, Strusia

Sylwia Kaźmierczak

3

Szkolna

Marzena Karpińska

12

Szopena

Marzena Karpińska

12

Szpitalna

Barbara Godleś

8

Ślubów

Alicja Chrupek

6

Świniotop

Marta Ciok

12

Tulewo

Barbara Godleś

8

Tumanek

Henryka Chrupek

6

Warszawska

Marzena Karpińska

12

Wąska

Małgorzata Wiśniewska

3

Wiklinowa

Jadwiga Smyk

10

Willowa

Anna Godleś

8

Wiśniowa

Katarzyna Woźniak

10

Witosa

Małgorzata Wiśniewska

3

Włościańska

Marzena Karpińska

12

Wolności

Sylwia Kaźmierczak

3

Wspólna

Joanna Wiaterska

3

Zakolejowa

Sylwia Kaźmierczak

3

Zapole

Anna Godleś

8

Żeromskiego, Żytnia

Sylwia Kaźmierczak

3