Konsultacje online – dzisiaj w godz. 16-17

Zasady ponoszenia odpłatności w mieszkaniach chronionych oraz ośrodkach wsparcia ? Konsultacje

Burmistrz Wyszkowa zaprasza do konsultacji projektu uchwały w sprawie szczególnych zasad ponoszenia odpłatności w mieszkaniach chronionych i ośrodkach wsparcia.

Termin składania uwag i propozycji  do projektu uchwały upływa 7 lipca 2021 r.

Dokument projektu uchwały w tej sprawie wraz z załącznikami został udostępniony na stronie internetowej www.wyszkow.pl (zakładka NGO ogłoszenia), w Biuletynie Informacji Publicznej, stronie internetowej www.ops.wyszkow.pl oraz na tablicy ogłoszeń Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie.

Uwagi do projektu uchwały należy zgłaszać na specjalnym formularzu zgłoszeń (formularz zgłoszeniowy w załączniku), który należy przesłać na adres Ośrodek Pomocy Społecznej w Wyszkowie: ul. 3 Maja 16, 07-200 Wyszków (z dopiskiem: KONSULTACJE), na adres e-mail: sekretariat@ops.wyszkow.pl (do wiadomości: k.kacpura@ops.wyszkow.pl) lub dostarczyć do Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie w nieprzekraczalnym terminie do 7.07.2021r.

Ponadto w dniu 5.07.2021r. w godz. 16:00 ? 17:.00 odbędzie się otwarte spotkanie on-line na platformie ZOOM. Link do spotkania dostępny będzie w dniu 5.07.2021r. na stronie www.wyszkow.pl w zakładce ?Dialog z mieszkańcami? oraz na stronie internetowej www.ops.wyszkow.pl w zakładce ?Aktualności?.

Poniżej link do spotkania online w aplikacji ZOOM lub w przeglądarce internetowej:

https://zoom.us/j/92630645201?pwd=RWMvODU5UXFZWnVFYmZPZmd5MnNiQT09

Dodatkowe załączniki do pobrania:

Formularz propozycji i uwag do projektu uchwały (DOCX, 14KB)Uchwała (PDF, 798 KB)