Warsztat psychologiczny dla kobiet z Ukrainy

Fundacja ADRA Polska i platforma HelpUkraine.GiveAndGetHelp.com zapraszają kobiety, które uciekły przed wojną w Ukrainie na bezpłatny, całodniowy warsztat psychologiczny, który odbędzie się dzięki dofinansowaniu z DNB Bank Polska w 2 terminach – 3 i 6 listopada w godzinach 9:00 do 17:00. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Integracyjnym dla Cudzoziemców (CIC) w Warszawie, przy Al. Szucha 11b lok 1, prowadzonym przez Fundację ADRA Polska w partnerstwie z organizacją CARE.

Celem warsztatu zatytułowanego ?Droga do nowej siebie? jest wsparcie kobiet w poradzeniu sobie z traumą wojenną, powrót do równowagi psychicznej i bycia ?tu i teraz? oraz edukacja i wsparcie w odzyskaniu sił psychicznych w realizacji bieżących i przyszłych wyzwań. Warsztat poprowadzą pochodzące z Ukrainy psycholożki z platformy pomocy psychologicznej HelpUkraine.GiveAndGetHelp.com, która świadczy przymusowym migrantom z Ukrainy bezpłatną pomoc psychologiczną. Będzie możliwość kontynuacji w formie indywidualnych, zdalnych spotkań z psychologiem. Zapisy na warsztat przyjmowane są za pośrednictwem linka, maila i telefonu: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ZP-73qDseU-pZfvtn1SE2Y2Zy-EuJ1ZLuL49N3mrp5pUQkY4TzZPRTI3UEFJMEM1WTVVTFZBODBENC4u , tel. +48 536 525 155, rkorulczyk@adra.pl

Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców w Warszawie oferuje bezpłatne lekcje języka polskiego dla dorosłych i dzieci oraz doradztwo i poradnictwo zawodowe.