Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom, które w swojej codziennej pracy angażują się w bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi oraz związane są z ideą wolontariatu.

Wolontariusze to ludzie wyjątkowi, którzy często ponad swoje dobro stawiają dobro drugiego człowieka.

Szczególnie mogliśmy się o tym przekonać w ostatnich miesiącach, kiedy cały kraj skupiony był na pomocy naszym sąsiadom z Ukrainy. Był to okres trudny, podczas którego organizowane były liczne zbiórki, aby wesprzeć najbardziej potrzebujących, a w których ogromną rolę odegrali wolontariusze. Właśnie dlatego życzymy im wytrwałości, zapału do pracy oraz ogromnej cierpliwości, o którą bardzo trudno w dzisiejszym świecie. Życzymy również, aby każdy kolejny dzień poświęcony drugiemu człowiekowi dawał im siły do pełnienia tej pięknej i ważnej misji. Chcielibyśmy życzyć tym wspaniałym ludziom wszystkiego co najlepsze, chcielibyśmy docenić ich starania, dlatego w tym szczególnym dniu oprócz życzeń nie możemy zapomnieć również o podziękowaniach dla wszystkich wolontariuszy. W szczególności za dobre i otwarte serce, oraz za to, że nie poddają się i tym samym nie wątpią w swoje działania. To dzięki nim świat staje się lepszy.

Drodzy Wolontariusze niech każdy uczynek i każde dobre słowo wraca do Was z podwójną siłą, mnóstwa radosnych dni i uśmiechu na twarzy!

Życzą Dyrektor i Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie